Altın Kelebek En İyi Youtuber ödülü…

tarafından
110
Altın Kelebek En İyi Youtuber ödülü…

Orkun Işıtmak kimdir sualinin cevabı pek çok şahıs tarafından merak edilen ve denetlenen adlar arasında yer almaya başladı. 45. Altın Kelebek En İyi Youtuber mükâfatının sahibi olan Orkun Işıtmak’ın şahsi yaşamı hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, Orkun Işıtmak kimdir?

Orkun Işıtmak, 8 Ocak 1996, İzmir doğumlu, YouTube’da faaliyet gösteren vlogger’dır. İstanbul Üniversitesi’nde okumaktadır. 2012 senesinden beri cümbüş ve reyin içerikli videolar sürüklemektedir. 2018 senesinde “Iyi Reyin” filminde oynadı. Orkun Işıtmak, Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi’nden mezundur. Şu an İstanbul’da ikamet etmektedir.

18 Nisan 2010’da “Orkun Işıtmak” isimli YouTube kanalını kurmuştur. Mart 2018 haysiyetiyle Orkun Işıtmak isimli YouTube kanalında 5.320.018 üye, 1.147.933.616 görüntüleme ve 1.182 video istatistiklerine sahiptir.

Altın Kelebek En İyi Youtuber ödülü…
Yazımıza oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Avengers: Endgame'in Fragmanı Rekorları Altüst Etti başlıklı makalemizde avengers, avengers endgame ve marvel studio hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda İnceleyin :   Youtuber’lar Ne Kadar Kazanıyor?