Avengers: Endgame’in Fragmanı Rekorları Altüst Etti

tarafından
87
Avengers: Endgame’in Fragmanı Rekorları Altüst Etti

Marvel uzun bir müddet sonra, hayranlar tarafından çok beklenen 4. Avengers filminin fragmanını geçtiğimiz cuma yayınladı. Yayınlandığı dakikadan itibaren büyük alakayla karşılanan fragman o kadar çok şahıs tarafından aynı anda izlendi ki, YouTube’un sayacı ve yorum kısmı bir müddetliğine çalışmaz hale geldi.

Avengers: Endgame, daha vizyona girmeden rekorlar kırmaya başladı. Filmin cuma günü yayımlanan ilk fragmanı, 24 saat içinde 289 milyon izlenmeye erişti ve böylece yayımlandıktan sonraki 24 saatte en çok izlenen fragman oldu.

Avengers: Endgame sosyal medyada da en çok konuşulan film oldu. Fragman yayımlandıktan sonraki 24 saatte Twitter’da 549 bin mesaja mevzu olan Endgame, bu alanda da Infinity War’u geride vazgeçti ve yeni bir rekora imzalaydı.

Avengers: Infinity War’un da rejisörleri olan Anthony ve Joe Russo’nun rejisörlüğünü üstlendiği Avengers: Endgame, 26 Nisan 2019’da vizyona girecek.

Avengers: Endgame’in Fragmanı Rekorları Altüst Etti
Yazımıza oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan YouTube, Google Play Store'da İndirme Rekoru Kırdı başlıklı makalemizde Google Play Store, Google Play Store'da İndirme Rekoru Kırdı ve Play Store'da Youtube Rekoru hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda İnceleyin :   Asılsız Haberlere YouTube'dan Önlem...