BaBaLa TV’ye Sürpriz Transfer

tarafından
337
BaBaLa TV’ye Sürpriz Transfer

3 Kasım 1977’de Antalya’da doğdu. TED Ankara Koleji’nde ortaokul ve liseyi okudu ardından Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni bitirdi. 1996 yılında Ostim TV ile mesleğe ilk adımlarını atan İrfan DEĞİRMENCİ BaBala TV’ye transfer oldu.

Peki İrfan Değirmenci neden Televizyonu bırakıpta Youtube’a yönlendi? Kanal D’de sabah haberlerini sunan Değirmenci, siyasi görüşünü belli ettiği için kanal tarafından işten çıkarılmıştı. Bunun üstüne sosyal medya hesaplarından sürekli canlı yayın açıp gündem hakkındaki yorumlarını belirtiyordu.

Youtube’da başarılı işlere imza atan BaBalaTV’den aradılar, “Haftada bir de bizim için gündemi değerlendirir misiniz?” dediler. “Özgürce konuşabileceksem neden olmasın” dedim. Sanırım eski bir tv yüzüyken yeni bir youtuber’a dönüşüyorum.

Bunun üstüne Oğuzhan Uğur, Instagram hesabından İrfan Değirmenci’nin aralarına katıldıklarını paylaştı. Bir kaç gün sonra İRFANI HÜR – 1.Bölüm (Kimim Ben?) adlı videosunu paylaşarak Youtube Trendlerinde #6 numaraya girdi ve herkese kendini sevdirmeyi başarmış gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Geleneksel "Youtube" Boks Müsabakalarına Hoşgeldiniz! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Bu Yazımızıda İnceleyin :   YouTube’a Bağış Yap Tuşu Geliyor!