Babalatv Youtubeda Yep Yeni Soluk

tarafından
240
Babalatv Youtubeda Yep Yeni Soluk

Babala TV Youtube dünyasında yerini yavaştan alıyor. Oğuzhan Uğur önderliğinde yepyeni  formatlarıyla Youtube adım atan BabalaTV ilk videosunu yayımladığı 12 Ağu 2017 tarihinden itibaren 934 bin Abone’ye ulaştı. Kısa bir zaman diliminde 1 Milyona ulaşacağı ve bu rakamı geçeceği kesin.  

Babala TV Neler Yapar?

Babala Tv ülke gündemine bol bol dokunur. Bazı insanların konuşamadıkları şeyleri konuşur hiciv yoluyla eleştirir. Güldürür, düşündürür, öğretir. Mevzular formatının dışında ekibe yeni katılan Pelin Olgun Öyle Mi Dersin? videoları ile karşımızda. Rönt ise ekibin hep bir arada takipçilerini eleştirdiği bir format. Detaylı olarak anlatalım.

Mevzular: Ülke gündeminde gerçekleştiren olaylarla ilgili araştırmalar ve Oğuzhan Uğur’un gündemde ki konular hakkında ciddi olarak fikirlerini ve bildiklerini paylaştığı video serisi.

Rönt: Babala Tv takipçilerinin İnstagramda ki istekleri üzerine, onları İnstagram’dan incelediği, eleştirdiği video serisi.

Olaylar: Oğuzhan Uğur’un anılardan, gündemde ki eleştirilecek haberlerden, konuklardan oluşan video serisi. Gülmek garantidir. Onedio ile yaptığı anlaşmadan sonra bu format Onedio’da Pinç adı altında devam etmektedir.

Öyle mi dersin?: Bu sefer kanalın yüzü Oğuzhan Uğur değil Pelin Olgundur. Çoğu kişi onu Vİdeobu’dan tanır tanımayanlar için başka bir yazıda istek üzerine ondan bahsedebiliriz. Bu formatta ise Kişilerin iç ve dış yüzü hakkında bilgilendirici içeriklere konuk olacaksınız.

Babala TV Youtube dünyasında daha çok ses getirecek gibi bol bol trendlere girmesi bunu bir göstergesi.

Bir önceki yazımız olan Kafalar Kimdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Bu Yazımızıda İnceleyin :   BelgoTürk Bize Göre Samimi Değil