Barış Özcan Kimdir?

tarafından
365
Barış Özcan Kimdir?

Youtube dünyasını kaliteli içerikle sallayan Barış Özcan Kimdir? ve onu bu kadar başarılı  yapan nedir sorularına elimizden geldiğince yanıt vermeye çalışacağız.

Barış Özcan Kimdir?

Tartışmasız Youtube dünyasındaki en kaliteli içerikleri üreten kişidir. Barış Özcan biraz daha yakından bakalım kendisine 23.7.1974 İstanbul doğumlu, Hukuk Fakültesi mezunu, evli ve 1 çocuk babasıdır. Bir çok projelerde çalışmış, geliştirmiş, görev almıştır.  Mayıs 2015’den bu yana düzenli içerik üretmeye başlayan Barış Özcan şu an ki abone sayısı 1.Milyon 212 bin civarıdır. Bu sayı elbette böyle kalmayacak kendisi Youtube seçtiği 12 değişim elçisinden biri ayrıca Youtube ortaklığı Scarecrow adında kısa bir film yayımladı. İçeriğe, içerik üretmeye, sanata ve teknolojiye aşık bir insan. İyi ki de öyle bu güzel videolar için ona teşekkür ediyoruz.

Barış Özcan Nasıl Bu kadar Başarılı

İlk olarak kendini eğittiği alanlar, aldığı görevler, okuduğu bölümü bırakıp, kendi yolunu çizecek cesarete sahip olması onu başarılı yapan nedenlerden biri.
Kendi düzenini oluşturması. Neden beyaz tişört sorusuna  her video’da olmasa da Sanat,tasarım ve teknoloji serisinde buna dikkat ettiğini, ekranı boş bir tuvale benzettiği ve onu şekillendirdiğini söylemiş. Yaptığı işi sevmesi ve ciddiye alması diyebiliriz.
Her zaman araştırması, öğrenmesi ve bunları insanlara öğretmeyi amaç edinmesi zaten onun videolarını izliyorsanız bunun zaten farkında olmanız gerekir.
Çalışma ve azim, evet çalışma ve azime her işte ihtiyaç var fakat üretirken bu daha da zor.
Kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Babalatv Youtubeda Yep Yeni Soluk başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Bu Yazımızıda İnceleyin :   Kafalar Kimdir