Başak Karahan’dan Asılsız Haber Yapanlara Darbe

tarafından
443
Başak Karahan’dan Asılsız Haber Yapanlara Darbe

Enes Batur ile ilişkisiyle gündeme gelen Başak Karahan, Enes Batur’dan ayrıldıktan sonra gündemde yükselmeye devam ediyor.

Ayrılmanın verdiği etkiyle bir çok mizah sayfaları bunu alay konusu yapmıştı. Paylaşımların yorumlarında gördüğümüz şeyler ise pek iç açıcı değildi. Üstelik bazı İnstagram sayfaları hikayelerinde asılsız haberler paylaşıp, videoların üzerine “paylaşımın devamını izlemek için tıklayınız” yazarak prim yapıyorlardı. Tabii ki sayfaya gittiğinizde o paylaşımı bulamıyordunuz çünkü amaç sadece takipçi kasmaktı. Bunun farkına varan Başak Karahan ise #sarıkoltukdedikoduları adlı videosunda asılsız haber yaptıkları için dava açtığını sert bir şekilde belirtti.

Bu ve bunun gibi sayfaların prim yapmasını engellemek adına şimdiye kadar sessiz kaldığını açıkladı. “Amaçları tamamen kendi sayfalarına vs. takipçi kasmak ve prim yapmaktır.” sözlerini ekledikten sonra normal video konusuna devam etti. Dava sürecini yakından takip ediyor olacağız. Gerçekten sonu gelecek bir dava mı? Yoksa sadece amaç göz dağı vermek mi? Orası bir muallak.

Bir önceki yazımız olan Enes Batur'dan La Liga Çılgınlığı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Bu Yazımızıda İnceleyin :   Youtube İnternetsiz Video İzleme Dönemi