Çağatay Akman Yeni Şarkısı Yüreğim Davacı ile Youtube’da

tarafından
275
Çağatay Akman Yeni Şarkısı Yüreğim Davacı ile Youtube’da

Son yılların en popüler isimlerinden olan Çağatay Akman, Yüreğim Davacı isimli şarkısına klip çekti. Youtube’da paylaşılan Klibi ilk saatlerde binlerce insan izledi

ÇAĞATAY AKMAN YENİ ŞARKISI YÜREĞİM DAVACI İLE GÜNDEMDE

Piyasaya çıktığı ilk şarkısı ile gündeme bomba gibi düşen ve adından söz ettiren genç sanatçı “Gece Gölgenin Rahatına Bak” isimli şarkısıyla da milyonlar tarafından izlenmiş ve ilgi toplamıştı. Çağatay Akman, son şarkısının klibini yayınlandı. Daha ilk saatlerde şarkıcının milyonlarca seveni tarafından Klip izlendi.

ÇAĞATAY AKMAN KİMDİR?

Fox TV’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye’nin  12. bölümünde konuk oyuncu olarak karşımıza çıkan Çağatay Akman, son zamanların en merak edilen isimlerinden biri olarak dikkat çekiyor.  Çağatay Akman kaç yaşında? Ve Çağatay Akman kimdir? Gibi sorular sevenleri tarafından merak ediliyor. Çağatay Akman, henüz 18 yaşında ünlenen bir isim, ailesiyle beraber Zeytinburnu’nda yaşıyor.  Genç şarkıcının annesi ev hanımı ve bir ablası bulunuyor.  Babası ise deri işi ile geçimini kazanıyor. Ticaret Meslek Lisesini yarım bırakan şarkıcı eğitimine kaldığı yerden devam etmeyi düşünüyor.  Daha önce hiç müzik eğitimi almayana şarkıcı, konservatuar okumak istiyor.

YOUTUBE’DA ‘GECE GÖLGENİN RAHATINA BAK’ ŞARKISI İKİ AYDA 120 MİLYON İZLENDİ!

Herkesin bir anda diline dolanan ‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’ şarkısı Çağatay Akman’ın çektiği video ile 2 ayda 120 milyon izlenme yakaladı.  Tüm müzik tarzlarını harmanlayarak şarkılarını ortaya çıkardığını söyleyen genç şarkıcı, bir röportajda verdiği demeçte,  müzik yeteneğini keşfediş hikayesini şu sözlerle dile anlatıyor:

”5 sene önce hoşlandığım bir kız ile aynı ortamda bulunmak için gitara yazıldım. O sıralar aklımda hiç şarkı söylemek yoktu. Ailemi zorla ikna edip yazıldım. Heyecanla kursa gittim bir baktım, kız mezun olmuş. Meğer kızın sosyal medyadan 9 ayki gönderilerine bakıyormuşum, haberim yokmuş…”

Bu Yazımızıda İnceleyin :   Youtube Alternatif Müzik Rehberi

Bir önceki yazımız olan Öykü Gürman - Kül Oldum 1 Milyon Dinlenmeye Ulaştı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]