Deagle ile Ace Aldım Unlost

tarafından
331
Deagle ile Ace Aldım Unlost

Twitch dünyasından yakından tanıdığınız unlostun youtube kanalında yayınladığı en son video Deagle ile ace videosu siz değerli takipçileri için youtube eklemiş bulunmaktadır. Yayın hayattına başladığı ilk günden bugüne kadar bir çok kişinin severek takip ettiği global Cs-Go oyuncusu Unlost son zamanlarda ki en iyi oyununu sergileyerek deagle ile efsane ace attı.

Unlost Hangi Oyunları Oynar?

Cs Go: Oynadığını oyunların başında gelen unlost bu oyunda oldukça yetenekli bir isimdir. Rankı da bunu kanıtlar niteliktedir. Global olan unlost cs go yayınlarına ara vermeden devam etmekte youtube kanalına düzenli olarak video atmaktadır.

Dota: Cs Go kadar oynamasada iyi bir dota oyuncusu olduğu kesin zaten oyuncu olan bir insan sadece tek bir oyunda yetenekli değildir. Birden fazla oyunda yeteneğini sergiler.

Pubg: Youtube dünyasında pek fazla gözükmese de şu aralar herkesin olduğu gibi unlost’unda favori oyunu pubg bol bol youtube üzerinden hayranların kaydeğiti Unlust pubg anlarını izleyebilirsiniz.

Unlost Ne Zamandır Youtubeda

21 Şub 2015 tarihinden bu yana youtube’da olan unlost bu zamana kadar 494 bin abone toplamış. Bunun yanı sıra videolarının izlenme sayısı 63.310.681 kişi tarafından görüntülenmiştir. Kendisini başarılarından dolayı tebrik ediyor. Bol oyunlu zamanlar diliyoruz.

Yazının başında bahsettiğimiz ace videosu sizlerle keyifli seyirler. Bol aceli maçlarınız olsun. Haberyoutube.com bu ve bunun gibi bir çok oyun kanalını sizlere tanıtmaya haber etmeye devam edecek.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]