Duygu Köseoğlu’nun şarkısına tepkiler çığ gibi büyüyor

tarafından
257
Duygu Köseoğlu’nun şarkısına tepkiler çığ gibi büyüyor

Ünlü Youtuber Duygu Köseoğlu’nun yeni şarkısı “Benim Şeklim” eleştiri oklarına maruz kaldı.

Twitch ve YouTube camiası sert bir şekilde Duygu Köseoğlu‘nun “Benim Şeklim” şarkısına odaklanmış durumda, olayın patlamasının sebebi Duygu’nun eski sevgilisi Şükrü yani Uthenera ile başladı. Şükrü yayında şarkıyı açarken “Bir kez açacağım, başka açmayacağım darlamayın. Bu şarkıya nasıl dayabiliyorsunuz? Gerçekten rezalet” gibi yorumlar yaptı. Bunun üzerine Duygu, Şükrü’ye Twitter’dan sert bir şekilde cevap verdi.

 

Onun yaptığı iki yüzlülük!

Canlı yayınında Duygu’nun twitini gören Şükrü, gerçekten tilt oldum cevap vermem lazım diyerek şu sözleri ekledi; “Bu şarkıların kötü olduğu en baştan belliydi zaten, kötü olmasına rağmen çok izlendiği için yapmaya devam ediyor. Kendisi de kötü olduğunu biliyor eğer kendinin iyi olduğuna inandırıyorsa doktora gitmesi lazım. Jahrein dalga geçiyor, Duygu Jahrein’le sırf kötü olmamak için Jahrein’in twitlerinin altına ya ne kadar tatlısın diye gülücükler atıyor. Berkcan ve Orkun sabah akşam dalga geçiyor bunların suratına bakarak iki yüzlü bir şekilde ya ne kadar da güzel dalga geçmişler diyebiliyor bu çok itici bir şey. Ben Duyguyla çıkarken yine dalga geçiyorlardı ama ben Duyguyu savunuyordum çünkü üzülüyordu. Keşke onlar hakkında ki gerçek fikirlerini söyleyebilseydi. Sen Youtuber’sın ben Yayıncıyım sen şarkı yaparsan ben bunu eleştirebilirim.”

Rezalet şarkı yapıyorsun lütfen bir daha şarkı yapma!

Şükrü’nün sinirlenmesinin nedenini o kadar eleştiriye rağmen Duygu’nun sadece Şükrü’ye hitaben twit atması ve onu eleştirenlerle arkadaş olması. Sert yorumlardan sonra Duygu’dan henüz bir yorum gelmedi.  Twitter’da kullanıcılar Duygu’nun şarkısıyla ilgili kötü yorum yapmaya devam ediyor. Bakalım olaylar nereye gidecek.

Bu Yazımızıda İnceleyin :   Başak Karahan'dan Asılsız Haber Yapanlara Darbe

Bir önceki yazımız olan Enes Batur'dan La Liga Çılgınlığı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]