En Ünlü İnternet Fenomenleri

tarafından
447
En Ünlü İnternet Fenomenleri

Türkiye’nin en ünlü internet ve Youtube fenomenlerini konuk ettiğimiz bu yazımızda, fenomenler hakkında ilginç detaylara da yer verdik. İşte size, en ünlü Türk İnternet  fenomenleri hakkında bilgiler.

Türkiye’nin En Ünlü İnternet Fenomenleri

Enes Batur
Her ne kadar bir gamer olarak tanınsa da, açtığı bir diğer kanalda da ilginç videolar paylaşan Enes Batur 2 milyon 350 bin takipçisiyle, şüphesiz ki şuanda Türkiye’nin en internet fenomenleri arasında yer alıyor. 1988 doğumlu olan Enes Batur’un takipçi sayısı da, 470 binlik bir rekorla karşımıza çıkıyor.

Uras Benlioğlu (Pratik Bilgiler)
Uras Benlioğlu ise listemize 2. Sıradan konuk ettiğimiz en ünlü Türk internet fenomenleri arasında yer alıyor. Her ne kadar kişisel bir kanal gibi durmasa da, Pratik Bilgiler kanalı üzerinden kişisel videolar çeken Benlioğlu, 3 yıl içerisinde 900 bin aboneye ulaşmış Youtuberler arasında yer alıyor.

Ağır Mimar
Ömer şanlı ise 460 bin takipçisi ile, en ünlü internet fenomenleri arasında yer almaktadır.  1993 doğumlu Ömer Şanlı, Youtube Ağır Mimar kanalında, birbirinden ilgi çekici videolar paylaşmaya devam ediyor.

Ekin Soyak
Yaşamış olduğu olaylar ve tespitler üzerinden videolar paylaşan Ekin Soyak, 565 bin abonesi ile rekor kıran en ünlü Youtuberler arasında yer alıyor.

Orkun Işıtmak
Türkiye’nin ilk Youtuberleri arasında yer alan Orkun Işıtmak, Yabancı şarkılar Türkçe olsaydı serisi videolarla büyük bir takipçi kitlesine ulaştı. Şuan 1 milyon 900 bin takipçisi bulunan Orkun Işıtmak, İnternet fenomeni olmanın nimetlerinden yararlanan bir insan.

Ruhi Çenet
Neredeyse Türkiye’nin bilindik en eski Youtuberi diyebileceğimiz Ruhi Çenet, özellikle eğitim gördüğü Hindistan’da çektiği videolarla adını duyurmaya başladı. Tam 1.5 milyon takipçisi bulunan Çenet, gezdiği yerlerde edindiği izlenim ve deneyimlerini paylaşmaya devam ediyor.

Bu Yazımızıda İnceleyin :   Salih Reis Youtube Türkiye'ye Yön Veriyor

Meryem Can
Türkiye’nin en tanınmış kadın Youtuberi olan Meryem Can, en ünlü internet fonemenleri alanındaki erkek egemenliğini yıkmış isimler arasında yer alıyor. 875 bin takipçisi olan Meryem, çeşitli ilgi alanlarında çektiği ilginç ve özgün videoları ile tanınıyor.

İdil Tatari
İdil Tatari’de yine Türkiye’nin en ünlü kadın internet fenomenleri listemize girmiş, kadın fenomenlerden birisi. Kendisini 420 bin insan takip ederken, ilginç yemek tarifleriyle takipçi sayısını artırmaya devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan BaBaLa TV'ye Sürpriz Transfer başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]