Enes Batur Hülya Avşara Konuk Oldu

tarafından
299
Enes Batur Hülya Avşara Konuk Oldu

Altın kelebek ödülleri sayesinde Televizyon gündemine oturan Enes Batur, Hülya Avşar’ın 36.Bölümde program konuğuydu. Programda neler konuşulduğuna geçmeden önce Enes Batur hakkında kısa bir kaç bilgi verelim sizlere. Youtube dünyasının zirvesinde ki isim diye biliriz onun için 6 milyon abone’de bunun en büyük kanıtı. Onun dışında çıkardığı film Arif v 216 bile gişede geride bıraktı. Gerçekten bu genç yaşında gayet başarılı bir arkadaş.

 

Programda Neler Konuşuldu?

İkilinin arasında oldukça samimi bir sohbet gerçekleşti. Konu Altın Kelebek ödülünün geri alınmasından açılınca Hülya Avşar “Üzülme, benimde güzelik tacımı aldılar” diyerek teselli eti. Sivilceleri olduğu için dışlandığını söyledi ve Lise zamanlarında asosyal olduğu için en çok istediği şeyin bir kaç arkadaş olduğuydu. Şimdi ise ailem dediği 6 milyonluk bir kitleye sahip. Genel olarak bu konular değinilse bile 43 Dakikalık programda daha bir çok konu hakkında uzun uzun sohbetler gerçekleşti. Bizler bir kaç konu başlığını sizlere söyledik eğer videoyu izlemek istiyorsanız hemen bu yazının altından izlemeye başlayabilirsiniz.

 

Hülya Avşar’ın “Tabi bu saate senin kitlen uyuyordur” sözü ise hayranları tarafından tepki gördü. Bilindiği üzere Enes Batur’un hayran kitlesinin büyük bir çoğunluğunu çocuklar oluşturuyor fakat azımsanmayacak derecede de genç ve orta yaş izleyicisi olduğunu göz ardı etmemek gerekir. Enes Batur’un Hülya Avşar’a konuk olduğu programın büyük ilgi gördüğünü de söylemeden geçmeyelim.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Bu Yazımızıda İnceleyin :   Orkun Işıtmak İnna’ya Evlenme Teklifi Etti