Enes Batur’dan La Liga Çılgınlığı!

tarafından
250
Enes Batur’dan La Liga Çılgınlığı!

YouTube Türkiye’nin 8.2milyon abone sayısıyla başarılı isimlerinden biri olan Enes Batur Sungurtekin La Liga’nın İnstagram hesabından canlı yayın açtı.

Global olarak yayın yapan Enes Batur, Athletic Bilbao maçına temsilci olarak davet edildi. Yayında ise kendisine özel forma tasarlandığını vurguladı.  Ayrıca Türk izleyicilerden canlı yayında Türk bayrağı emojisi atmaları için destek istedi. Her ne kadar Türk izleyicileri Enes Batur’u desteklese de edilen küfürler yine gözlerden kaçmadı. Canlı yayın videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Enes Batur’un İnstagram hesabına göz attığımızda “Türkiye’yi temsil etmek için bu bayramda İspanya’ya @laliga özel misafiri olarak geldim. ?????? ” yorumunu görüyoruz, fakat kitlesinin yorumunu okuduğumuzda eleştiri yağmuruna tutulduğunu söylemek yanlış olmaz, sebebini de önceden yaşadığı olaylara veriyoruz. Her ne olursa olsun Enes’in Türkiye’yi böyle bir şeyde temsil etmesi gerçekten gurur verici.

Enes Batur’dan La Liga Çılgınlığı!
Yazımıza oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Youtube İnternetsiz Video İzleme Dönemi başlıklı makalemizde Youtube İnternetsiz Video İzleme Dönemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda İnceleyin :   Pewdiepie’ın YouTube Saltanatı Sona Erebilir!