Enes Batur’un Arabasını Çizdiler!

tarafından
345
Enes Batur’un Arabasını Çizdiler!

Geçtiğimiz günlerde Enes, Camaro SS markalı arabasını yeniden GMG garage‘da kaplattırmıştı.

Azimv2 adını verdiği yeni kaplamada bir sürü detay yeniden ele alınmış, göz zevkine hitaben yeni çalışma yapılmıştı. Yeniden kaplanmasının sebebi ise Kafalar adlı YouTube kanalının Enes’e kışkırtma çekmesinden dolayıydı. Kışkırtmada, arabanın bazı yerleri yakıldı bazı yerlerine ise sprey ile yazılar yazıldı üstelik Enes’in amcası kaputun üstündeki phoenix adı verdiğimiz Anka kuşu görselini söktü ama özür mahiyetinde aracı GMG garage’a götürerek Enes’ten habersiz yeni bir kaplama yaptırdı.

Videosunda yeni kaplamasını çok sevdiği her yönden anlaşılıyordu fakat geçtiğimiz günlerde İnstagram’a attığı hikayesinde park halindeki aracının arkasının çizildiğini gösterdi. Hikayede gözleri dolan Enes, “İnsanların nasıl bu kadar vicdansız olduğunu anlamıyorum, yani gerçekten mi ya” sözlerini ekleyerek diğer hikayesinde oylama başlattı “Tanımadığınız bir adamın aracına sırf gıcık olduğunuz için zarar verir miydiniz? Eğer cevabınız evet ise takipten çıkın gerçekten. Böyle insanların ne kadar olduğunu öğrenmek için bu oylamayı yapıyorum.” diyerek hikayesini bitirdi. Olayın suçluları kim henüz bilinmiyor.

Enes Batur’un Arabasını Çizdiler!
Yazımıza oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bizim Gözümüzden Oğuzhan Uğur başlıklı makalemizde Oğuzhan Uğur, Oğuzhan Uğur hakkında ve Oğuzhan Uğur kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda İnceleyin :   Enes Batur'dan La Liga Çılgınlığı!