Facia Üçlü’nün İzleyen Sayısı İyi Durumda

tarafından
103
Facia Üçlü’nün İzleyen Sayısı İyi Durumda

Vine uygulamasıyla ünlülüklerine ünlülük katan Sefa Kındır, Emre Gül ve Mami Emen Instagram‘a geçtikten sonra daha çok rağbet gördü.

Youtuber’ların film yapması her ne kadar günümüzde moda olsa da buna karşı çıkan kişilerin sayısı da azımsanacak gibi değil. Facia Üçlü adı verilen filmin konusu inceleyecek olursak: Emre dedesinden kalan tarlaları almak için köye gitmeye karar verir. Asıl amacı tarlaları almak iken Emre bir anda muhtarın kızına aşık olur. Bizim haylaz durur mu? Kızı kapmak için denemediği yol kalmaz ve işi araba yarışına kadar götürür. Köyde düzenlenmekte olan araba yarışının kazananı üçlünün planını tekrar alt üst eder ve olaylar gelişir.

4 günde iyi bir sayı!

Gurbet Gurur Cantürk‘ün kaleme aldığı Ramazan Özer‘in ise yönettiği film, iMDb‘den 7,8 gibi bir puan aldı. Vizyona girdiği ilk 4 gün içerisinde 107.472 kişi tarafından izlenildi. Başarılarının devamını dileriz. Aşağıdan filmin fragmanını izleyebilirsiniz.

Facia Üçlü’nün İzleyen Sayısı İyi Durumda
Yazımıza oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fester Abdü'den Sert Açıklama "Her Şeyini İfşalarım" başlıklı makalemizde deli mi ne enes batur kavgası, Enes Batur ve Fester Abdü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda İnceleyin :   YouTube’a Bağış Yap Tuşu Geliyor!