Fatih Yasin, Reynmen ile Boks Maçı Yapabilir

tarafından
223
Fatih Yasin, Reynmen ile Boks Maçı Yapabilir

Kışkırtma videolarıyla bilinen Kafalar grubunun bilindik ismi Fatih Yasin, Instagram hikayesinde dedikleriyle dikkat çekti. Açıklaması her ne kadar güler yüzlülükle yapsa da gerçekten bir sıkıntı olduğunu sezer gibiyiz.

Eğer yerse dövüşmek istiyorum!

“Sabah uyandım gerçekten şunu düşündüm.Bir boks hocası ile çalışacağım. Film’den sonra Reynmen ile dövüşeceğim. Eğer yerse dövüşmek istiyorum. Bakın yemin ediyorum prim falan değil. Adamın o hareketlerini kıskandım ve dövüşmek istiyorum sadece ve öğrenmek istiyorum o hareketleri bende onla dövüşmek istiyorum. Kendimi denemek istiyorum. Hatta bu konuda seni öyle bir eğitirim ki, değil Reynmen kralı gelse yenilmezsin diyen biri bana yazsın. Çalıştırsın beni başlayalım, hemen. Gerçekten öyle vuruşmalı falan değil öyle direk dövüşmek istiyorum. Teke tek çıkacağım, arkadaşca, dostça Reynmen`le dövüşeceğim. Döver miyim, dövemez miyim orasını bilmiyorum ama dövüşeceğim.”

Logan Paul vs KSI gibi bir maç bizi bekler mi? Ne dersiniz?

Fatih Yasin, Reynmen ile Boks Maçı Yapabilir
Yazımıza oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Logan Paul'un Türkiye'ye Gelmesi başlıklı makalemizde logan paul, logan paul galatasaray lisesi ve logan paul türkiyeye ne zaman gelecek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda İnceleyin :   Duygu Köseoğlu'nun şarkısına tepkiler çığ gibi büyüyor