Geleneksel “Youtube” Boks Müsabakalarına Hoşgeldiniz!

tarafından
369
Geleneksel “Youtube” Boks Müsabakalarına Hoşgeldiniz!

Logan Paul vs KSI boks maçından sonra Türk Youtuber’lar bunu kendilerine uyarlamaya çalıştı. Herkesin birbirine boks teklifi yollaması artık bir sidik yarışına dönüştü, birbirlerine attıkları laflarda cabası.

İlk öncelikle Enes Batur’un Berkcan Güven’e Instagram üzerinden yaptığı göndermeler tüm sosyal medya aleminde büyük bir yankı uyandırdı. Üzerine diğer Youtuber’ların bu yarışa girmesi eleştiri konusu oldu.

Enes Batur’un Berkcan Güven’e söylediği sözler;

  • Burdan Berkcan’a açık açık meydan okuyorum Mayıs ayında benle boks maçına ne diyorsun? Bana cevap ver g*tün yemiyorsa hayır de.
  • Berkcan senin yerine Şahide teyze mi dövüşse daha erkek erkeğe bir maç olur?

Tabii bunun üzerine Berkcan’dan cevaplar gecikmedi.

  • Azıcık orijinal ol, yabancı Youtuberlar dövüştüler diye burda dayak yemeye çok heveslisin.
  • Baran tam dişine göre bir rakip.
  • Seni ciddiye almıyorum Enes Batur.

Bu yarış sadece Enes ile Berkcan arasında olsa yine iyi. Reynmen, Fatih Yasin, Başak Karahan, Mertcan Bahar, Mert Güngördü gibi isimler de bu yarışa dahil oldu.

Fester Abdü (Deli mi ne?) Bu konu hakkında ne dedi?

“Emek hırsızlığına alışmış, başkalarının videolarını izleyip oturduğu yerden para kazanan birisi asla ringe çıkmaz. Çıkıyorsa dün de burdaydık, bugün de buradayız” sözlerini ekledi.

Reynmen’in Yorumu

Enes Batur dayak yemekten korktuğu için bana meydan okuyamadı. Fatih Yasin ile ilgilide şunları dile getirdi; Boks maçında suratına vurup, nefesini keseceğim adamın yüzüne bakamam. En çok da neye üzülüyorum biliyor musunuz? Bir meydan okumaya hepiniz boksör kesildiniz. Sanki yıllardır bu sporu yapıyormuşsunuz takılıyorsunuz.

Ünlü Twitch Yayıncısı Jahrein’den

Sevgili Youtuber’lar, şey dicem ya, keşke Logan Paul ve KSI boks yapmak yerine, öpüşselerdi. Onuda kopyalar mıydınız?

Gördüğünüz üzere Youtube Türkiye’de boks furyası devam ediyor, ortalığın şampiyonlar ligine döndüğünü söylesek herhangi bir abartma yapmayız sanırım. Youtuber’ların sosyal medya üzerinden birbirlerine sallaması halen devam etmekte.

Bu Yazımızıda İnceleyin :   Enes Batur'dan La Liga Çılgınlığı!

Bir önceki yazımız olan Fatih Yasin, Reynmen ile Boks Maçı Yapabilir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]