Hakkımızda

15 Şubat 2005 tarihinde eski PayPal çalışanları tarafından kurulan ve “Broadcast Yourself” sloganı ile hayatımıza giren YouTube günümüzde dünyanın en çok ziyaret edilen video paylaşım platformu olmasnın yanı sıra Google’ın ardından en çok ziyaret edilen ikinci sitedir. Kurulduğu ilk yıllara oranla son yıllarda bir hayli popüler bir sosyal mecra haline gelen YouTube her kesimden insanın çeşitli içerikler üretip milyonlarca insana ulaştığı bir yer oldu. Haber Youtube ekibi olarak amacımız video paylaşım platformunda gerçekleşen ilginç olayları, güncel haberleri ve son dakika değişikliklerini sizlere aktarmaktır

Kurulduktan 1,5 yıl sonra teknoloji devi Google tarafından satın alınan YouTube bir hayli gelişerek rakiplerini geride bıraktı. Google tarafından satın alındıktan sonra bir hayli geliştirilen Youtube birçok yenilikle birlikte milyonlarca insanın ilgi odağı haline geldi. Nitekim günümüzde video paylaşım platformu olarak YouTube’a rakip başka bir site bulunmamaktadır. Son birkaç yıldır insanların kendilerine özel hesap açarak video paylaşmaya başladığı platform internet dünyasında yeni bir akımın öncüsü oldu ve tüm dünya adeta YouTube’a kitlendi. Artık televizyon kanalları ile bile boy ölçüşecek hale gelen birçok kanalın bulunduğu video paylaşım platformu birçok magazinsel, teknolojik, siyasi, sanatsal ve kişisel paylaşımlar olmak üzere birçok konuda içeriğe sahip bir site haline geldi. Merak ettiğiniz konularda, sevdiğiniz ünlü isimlerin son paylaşımları ve yayımlanan son müzik parçaları ile ilgili haberleri kolaylıkla takip etmeniz artık çok kolay. Haber Youtube’a girerek sevdiğiniz kişilerin son Vlog paylaşımlarından haberdar olabilir, sevdiğiniz oyuncuların oynadığı oyunlardan derlediği videoları kaçırmadan haberdar olabilirsiniz.

Haberyoutube.com’da teknoloji, tasarım, moda, vlog, oyun, sağlık, kadın ve ünlü youtuberlarla ilgili son haberlere ulaşabilir birçok yenilikçi içeriğe en doğru şekilde tek adresten ulaşabilirsiniz. Ekip olarak hedefimiz video paylaşım platformunda gerçekleşen güncel olayları takip ederek en hızlı ve doğru bir şekilde size aktarmak. Türkiye ve Dünya genelinde Youtube’da olup bitenleri sadece bir tık ile öğrenebilir sosyal mecrada gelişen her türlü olaya en kısa sürede tanık olabilirsiniz. Youtube’dan habersiz kalmamak için Haber Youtube’ı takipte kalın.

wifi_lock Bu yazıya yorum yapılması editör tarafından yasaklanmıştır, anlayışınız için teşekkürler.