Kafalar Kimdir

tarafından
479
Kafalar Kimdir

 

Yaklaşık olarak 3 milyon takipçiye ulaşan Kafalar kanalı daha’da büyüyeceği benziyor. Onları tanıyanlar Kışkırtma, Kral -Vezir ve daha bir çok eğlenceli videoları izleyerek tanıdı. Daha önce tanıyanlar ise zaten onları Vine uygulamasından takip ediyordu. Şimdi hiç tanımayanlar için Kafalar kimdir sorusuna cevap vereceğiz.

Kafalar Kimdir?

Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin olmak üzere Üç kafadardan oluşur. Kuruldukları 26 Ara 2014 tarihinden bu yana yaklaşık olarak 464.307.976 kez videoları izlenmişlerdir. Bize sorarsanız bu ayakta alkışlanacak bir başarı. Kanalın amacı genel olarak insanları eğlendirmek fakat eğlendirmekle kalmıyorlar farklı ülkere yaptıkları ziyaretler sayesinde orayı bizlere sunuyor. Orada belirli bir miktar parayla vakit geçirmeye çalışıyorlar. Yeni yeni Youtube kanallarını keşfediyorsanız ve henüz Kafalar videosuna denk gelmediyseniz. Çok harika dakikalar sizi bekliyor.

 

Kafalar Neler Yapar?

Kışkırtma: Kışkırtma videolarında 3 Kafadardan biri kurbandır. Diğer ikisi ise ekip arkadaşlarının yardımıyla onu çileden çıkarmaya çalışır. Bu videolarda gülmek kesinlikle garantidir.

 

Kral – Vezir: Kral Vezir videolarında ekip tarafından hazırlanmış zarflar içinde Kral olacak kişiyi seçerler. Vezir olanlar kralın her istediğini yapmak zorundadır.

 

Diğer Videolar: Gezi videolarında belirli bölgelere giderek orada gün geçirir ve bizlere neler olduğunu gösterirler. Karşılaştırma videoları ise belirli bir miktarda parayla yapabilecek şeyleri bizlere gösterirler. Bunun dışında Youtube dünyasında genel olan eğlenceli bir çok videoda siz izleyicileri bekliyor.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Bu Yazımızıda İnceleyin :   Öğretici Çizgi Filmler Kategorisinde Yeni Bir Soluk, Kondo-San