Mobil YouTube Kullananlara Bomba Haber!

tarafından
81
Mobil YouTube Kullananlara Bomba Haber!

YouTube, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada telefondan YouTube’a giren kullanıcılarını sevindirecek önemli bir gelişmeye imza atıyor.

YouTube’ta kullanıcılar ana sayfa üzerinde dolaşırken, videolar otomatikman ön izleme yapabilecek.

Yeni özellik sayesinde platform üzerindeki videoların etkileşimini daha üst seviyeye çıkartacak olan YouTube, oldukça kullanışlı bir özelliği kullanıcılara sunmuş olacak.

Bunun haricinde ise ana sayfa üzerinden videolara girmeden önce ufak bir ön seyretme yapmamıza olanak sağlayacak olan bu yeni özelliğin sükunet içinde çalıştığı da özellikle belirtiliyor.

Videoları sessiz bir şekilde ana sayfa üzerinden ön seyretme yapmamıza olanak sağlayacak olan toplumsal medya platformunun, söz konusu sessiz videolarında altyazı kullanacağını da görmekteyiz. Önümüzdeki hafta tüm dünyadaki kullanıcılar için kullanıma sunulacağı açıklanan ön izleme özelliğin hem iOS ve Android kullanıcıları için otomatik olarak etkinleştirileceği de belirtildi.

Mobil YouTube Kullananlara Bomba Haber!
Yazımıza oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 8 Yaşında Youtube Milyoneri Oldu başlıklı makalemizde en çok kazanan, forbes ve Youtube hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda İnceleyin :   Enes Batur feat. Mustafa Ak - SEVGİN BOTMUŞ Şarkısı 1 Haftada 5 Milyondan Fazla İzlendi!