Nintendo Switch Kullanıcılarına YouTube Müjdesi!

tarafından
98
Nintendo Switch Kullanıcılarına YouTube Müjdesi!

Eğer bir Nintendo Switch kullanıcısıysanız, muhtemelen video içerikler konusunda konsolunuzu istediğiniz verimlilikte kullanamıyorsunuzdur. Ancak size güzel bir haberimiz var bu konuda. İşte detaylar!

Büyük bir hevesle Nintendo Switch satın aldıysanız, muhtemelen video içerikler konusunda el konsolunuzu istediğiniz verimlilikte kullanamıyorsunuzdur. Peki neden?

Bunu yapabilmek için pek bir seçeneğiniz yok çünkü. Hulu ve Niconico şu an Nintendo Switch’in video içerik ihtiyacını karşılamaya çalışsa da, pek başarılı olduğu söylenemez. En azından bir YouTube değiller demek daha doğru olur.

Bu konuda oyuncuların eksikliğini giderebilecek olan YouTube ise sonunda Switch’e geldi. Biraz geç oldu ama olsun. Nintendo Switch en sonunda YouTube uygulamasına kavuştu. Uygulama şu anda Nintendo eShop üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir durumda.

Bilindiği üzere Google, son zamanlarda kendi politikaları gereği servislerini tüm platformlara entegre etmeye çalışıyor. Youtube da bu servislerden birisi. Hep birlikte gözlemlediğimiz üzere akıllı telefonlardan konsollara, televizyonlardan buzdolaplarına kadar her yerde görmeye de başladık.

Nintendo’nun Wii U ve 3DS konsollarında da gördüğümüz Youtube için, Switch’e gelmesini beklememiz çok sürpriz olmayacaktı.

Switch, çoğu kullanıcı için artık gerçek bir medya oynatıcı olma yönünde adım atmış durumda. Bu aynı zamanda tek bir platformda oyun oynamak ve video izlemek isteyen kullanıcılar için de en kolay yol olabilir.

Kaynak: Teknolojioku

Nintendo Switch Kullanıcılarına YouTube Müjdesi!
Yazımıza oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan AB'nin Telif Hakları ile İlgili Planladığı Yasa Değişikliği Youtube'nin Sonunu Getirebilir başlıklı makalemizde ab telif hakları, ab telif hakları yasa değişikliği ve Susan Wojcicki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda İnceleyin :   Asılsız Haberlere YouTube'dan Önlem...