Orkun Işıtmak İnna’ya Evlenme Teklifi Etti

tarafından
492
Orkun Işıtmak İnna’ya Evlenme Teklifi Etti

YouTube’un en tanınan simalarından biri olan Orkun Işıtmak, tüm dünyanın hayranlığını kazanan Inna’yı kanalında ağırladı. Bununla yetinmeyen ünlü youtuber araba ile geziye çıkardığı Inna’ya evlenme teklifi ederek tüm takipçilerini şaşırttı.

Komik ve eğlenceli videolar çeken ünlü YouTuber Orkun Işıtmak, Türkiye’de birçok kişinin yakından takip ettiği ve sevdiği bir youtuber. Son videosunda yeni albümünün tanıtım çalışmaları için Türkiye’ye gelen ünlü şarkıcı Inna’y’ı ağırladı. Araba ile Inna’yı gezintiye çıkaran Orkun Işıtmak, bununla yetinmeyerek ünlü şarkıcıya evlenme teklifi etti.   Hatta parmağına yüzük bile taktığı Romanyalı şarkıcı, Orkun Işıtmak’ın videosunda yer almaktan dolayı çok keyifli görünüyordu.

Romanya’da 16 Ekim 1986’da doğan 31 yaşındaki Inna, ülkemize daha önce de gelmiş hatta sevilen bir şarkısına Türkiye’de klip çekerek tüm türk hayranlarının gönlünü feth etmişti. Nirvana, Cola Song, Yalla, Ruleta, India gibi dünya genelinde birbirinden ünlü şarkılarıyla tanınan bu popüler isim, Orkun’un son videosunda konuk sanatçı olarak karşımıza çıktı. İnna, Orkun ışıtmak tarafından kendisine yöneltilen tüm soruları nazik ve son derece eğlenceli bir dille cevapladı.  Şarkıcının komik ve esprili karakteri tüm izleyenleri büyüledi.  Bu videoda ünlü tatlımız baklava yiyen Inna, sempatik hal ve hareketleriyle Türk halkının bir kez daha sevgisini kazandı.

Bir önceki yazımız olan Enes Batur Hülya Avşara Konuk Oldu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Bu Yazımızıda İnceleyin :   Enes Batur Hülya Avşara Konuk Oldu