Orkun Işıtmak, Logan Paul ve KSI Maçını İzlemeye Manchester’a Gitti!

tarafından
282
Orkun Işıtmak, Logan Paul ve KSI Maçını İzlemeye Manchester’a Gitti!

22 yaşında, Orkdigital ve Orkdesigns’i kurarak girişimciliğini ön planda tutan genç YouTuber Orkun Işıtmak Logan Paul vs KSI boks maçını izlemek için Manchester şehrine gitti.

Her ne kadar gezi olaylarıyla kötü bir izlenim bırakmış olsa da yeniden izleyici kitlesinin saygısını kazanmış durumda. Bundan 3 ay önce açıklanan Logan Paul vs KSI maçı yüzünden sosyal medya çalkalanmıştı. Buna Türk YouTuber’lar sessiz kalmayarak paylaşımlarını çoktan yaptı fakat Orkun Işıtmak ne kadar zeyrek biri olduğunu bizlere kanıtladı. İzleyici kitlesine daha fazla içerik üretmek için maçı yerinde izledi. Bunu söylemekte fayda var eğer maçı izlemek istiyorsanız 58TL civarında bir ödeme yapmanız gerekiyordu ama işin ilginç tarafı ise maç Türkiye’de izlemeye kapalıydı.

Önceden de iPhone 7 almak için hatta iPhone X‘i denemek için bile Amerika’ya giden Orkun Işıtmak’ın Manchester‘a gitmesi bizleri şaşırtmadı diyebiliriz. YouTube kanalında henüz videoyu paylaşmadı ilerleyen günlerde paylaşırsa haberi güncelleyeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Başak Karahan'dan Asılsız Haber Yapanlara Darbe başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Bu Yazımızıda İnceleyin :   En Ünlü İnternet Fenomenleri