Pewdiepie’ın YouTube Saltanatı Sona Erebilir!

tarafından
247
Pewdiepie’ın YouTube Saltanatı Sona Erebilir!

YouTube platformunun ve oyun yayıncılığının en önemli ismi olan Felix Kjellberg, namı diğer “Pewdiepie” dünyanın en büyük YouTube kanalı olma unvanını kaybetmek üzere!

Dünya genelinde oyun yayıncılığının gelişmesinde büyük bir katkısı olan ve YouTube Gaming ve Twitch gibi platformların kurulmasında büyük rol oynayan isim her ne kadar bir kesim tarafından sevilmese de dünyanın en büyük izleyici kitlesine sahip YouTuber’ı olarak biliniyor. 65 Milyon abone sayısı ile video paylaşım platformunun en çok aboneye sahip ismi olan Pewdiepie tahtını T-Series isimli YouTube kanalına kaptırabilir.

Nitekim an itibari ile 59 milyon aboneye sahip olan Hindistan merkezli müzik paylaşım kanalı T-Series her geçen gün artan takipçisi ile rekora bir adım daha yaklaşıyor. Özellikle Pewdiepie hayranları tarafından gerginlikle takip edilen bu durum belli bir kesimi rahatsız etmeye devam ediyor. Yapılan bir analize göre gelecek yıl T-Series kanalının Pewdiepie’ın abone sayısını geçerek dünyanın en büyük YouTube kanalı olacağı yönünde. Her gün ortalama 29 bin abone kazanan Pewdiepie’a karşılık T-Series 141 bin abone ile hızla büyüyor. Hindistan merkezli YouTube kanalı bu hızla devam ederse gelecek yılın Ocak ayında Pewdiepie’ı geçmesi bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan YouTube’a Bağış Yap Tuşu Geliyor! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Bu Yazımızıda İnceleyin :   Fatih Yasin, Reynmen ile Boks Maçı Yapabilir