Salih Reis Youtube Türkiye’ye Yön Veriyor

tarafından
540
Salih Reis Youtube Türkiye’ye Yön Veriyor

Everything you’re looking for kanalının kurulmasıyla beraber ailenin babası olan ve absürt hareketleriyle bilinen kişi, çocuklarına ayrı kanallar açtı. Salih Reis’te onlardan bir tanesi.

Bana göre bu çocukların düzgün yetiştirildiklerini sanmıyorum, videolara göz atarsanız ne kadar sapkınlık içerdiğini ve çocukları nasıl bir psikolojik baskı altında bırakıldığını tarif etmek pek mümkün değil. Her ne kadar misyonları insanları eğlendirmek olsa da kanal şampiyonlar ligi gibi. Bu sıralar çocuk kanallarının ne kadar fazla izlendiğini sizlere anlatmama gerek yok çünkü küçük yaş kitlesi bunları izleyerek kanalı yükseltiyor, tabii kanal sahipleri de bunun farkında ve içeriklerine buna göre yön veriyor.

Salih Reis’in Dünyası kanalı psikolojik açından problemli bir baba tarafından yönetilmekte ve İngilizce içerikler yayınlamakta. İngilizce içeriklerin büyük bir avantajı var hem reklamlardan daha çok kazanıyorsunuz hem de kitleniz sadece Türklerden ibaret olmuyor. Yakın bir zamanda toplam 2milyar izlenmeyi geride bıraktı, abone sayısını neden gizlediklerini ise bilmiyoruz bazı rivayetlere göre şu an Salih Reis, Enes Batur‘un abone sayısını bile geçmiş durumda.

 

Bir önceki yazımız olan YouTube’a Bağış Yap Tuşu Geliyor! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Bu Yazımızıda İnceleyin :   Fester Abdü'den Sert Açıklama "Her Şeyini İfşalarım"