Sebile Ölmez ile Sevgililer Günü Makyajı

tarafından
250
Sebile Ölmez ile Sevgililer Günü Makyajı

Başarılı youtuber Sebile Ölmez 14 Şubat sevgililer günü için olan özel makyajını izleyicileriyle paylaştı. Bu sene bordo renklerin moda olduğunu söyleyen Sebile Ölmez makyaj’a ilk olarak lancome teint idole ultra wear fondöten ile başlıyor. Ardından loreal glow drops aydınlatıcısını kullanıyor yanak bölgesini daha belirgin hale getirmek için. Aslında bunu sizlerle tek tek anlatmak yerine dilerseniz bu yazının altına video linkini koyalım.

Sebile Ölmez ile Sevgililer Günü Makyajı Videosu Nasıl Yorumlar Aldı?

“Vamp durmuş cok sevdim yapamayanlara inat sevgililer günü tercihim bu tonlar olacak diger her gün zaten dogal seviyorum.

“Ya ama ben natural freshi daha çok seviyorum bunu yapsam kendimi huzursuz hissederim. Hem erkekler sade ve no makeup tarzı seviyorlar asla bu şekilde abartıdan hoşlanmazlar çünkü bu olay tecrübeyle sabit!”

“Yüzün zaten zayıf, bir de bu kontürle pudrayla falan iyice zayıf kemikli görünmüş. Çok da kontür yapma bence”

Bu ve bunun türevleri yorumlar var. Beğen kişiler de var bu makyajı, beğenmeyen kişilerde siz izledikten sonra kendi kararınızı verip dilerseniz bu makyajı kendinize uygulayabilirsiniz. Sevgiliniz hangi tarzda makyaj seviyorsa onu yapmanız bizim önerimiz fakat yine de 14 şubat özel bir gün ve bugüne özel bir makyaj arıyorsanız bu tarz makyaj – kadın – güzellik kanallarına göz atabilirsiniz. Haberyoutube.com ekibi olarak bu tarz bir çok kanalı yakında sizler huzuruna çıkaracağız.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Bu Yazımızıda İnceleyin :   Merve Özkaynak İle Pazar Alışverişi