Tarihi ve İlginç Videolar

tarafından
319
Tarihi ve İlginç Videolar

Ülkemizde ve dünyada son yıllarda Youtube üzerinden bilgi alışverişi oldukça hızlandı. Özellikle ülkemizde bilgi içerikli videolar çok izlendi. Genellikle tarihi ilginç olaylar ve daha önceden yaşanmış garip olayları konu alan videolar çok tuttu ve çok izlendi. Belirli bir aşamadan sonra fazla ünlenen youtuberların bilgi içerikli videoları sıkıcılaştı ve eski değerini kaybetti. Bu tip  youtuberların bilgi videoları yerine birçok farklı youtuber bilgi ve tarih içeren ilginç videolar çekmeye başladı. Bu tip ilginç ve tarihi video çeken youtuberlardan birisi de Faruk Şentürk oldu.

Faruk Şentürk İle Bilgi Dolu Gizemli Videolar

15 Ekim 2011 tarihinde kanalını oluşturan Faruk Şentürk, toplamda 1.659.351 video görüntülenmesine ulaşmış durumda. Kanalında genellikle eğlenceli ve bilgi içerikli videolar yayınlamayı tercih eden Faruk Şentürk, bazı zamanlarda da güncel konulara ait videolar yayınlıyor. Son olarak 1900’lü yıllara ait ilginç görüntülerle ilgili video yayınlayan Faruk Şentürk, kanalını oldukça aktif tutuyor ve birbirinden ilginç içeriklere yer veriyor. Eğer Faruk Şentürk’ün kanalına henüz abone olmadıysanız, kesinlikle abone olmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Öğretici Çizgi Filmler Kategorisinde Yeni Bir Soluk, Kondo-San başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Bu Yazımızıda İnceleyin :   Bizim Gözümüzden Oğuzhan Uğur