Youtube İnternetsiz Video İzleme Dönemi

tarafından
226
Youtube İnternetsiz Video İzleme Dönemi

İnternettiniz olduğu zaman depolayıp, internettiniz olmadığı zamanlarda video izleyebilmenizi sağlayan Youtube Go türkiyede hizmete girdi. 130 Ülkede ki youtube’un yeni atılımı çok büyük ses getirecek. İstediğiniz kadar şarkı depolayıp daha sonra dinleyebileceksiniz.

Youtube Go’nun Öne Çıkan Özelikleri

Sizin için önemli videolar: Bölgenizde trend olan videoları ana sayfanıza getirip dilediğiniz video’yu depolamanıza yarayan bu servis şimdiden çok fazla ilgi görüyor.

Deneyim Kontrolü: Deneyim kontrolü vakit kaybetmemeniz için harika bir seçenek. Bir video izleyip, izlememek konusunda emin değil misiniz. Videonun üzerine parmağınızla basılı tutun youtube sizin için o programın özetini geçsin. Ardından tamamını izleyip, izlemeyeceğinize karar verebilirsiniz.

Çevrenizle Video Paylaşın: Arkadaşlarınız, ailenizle video mu paylaşmak istiyorsunuz. Youtube Go bunun için var. Hiç veri harcamadan arkadaşlarınıza video gönderin.

Ana sayfanızı özelleştirin: Çoğumuz ister, istemez bir çok video’da gezinip duruyoruz. Bunun sonucunda youtube ana sayfamız çöplüğe dönüyor fakat bir kaç adımda artık çok kolayca ana sayfanızda sadece sizin istediğiniz, sizin seveceğiniz türden videoları görebileceksiniz.

Youtube internetsiz video izleme uygulaması Youtube Go çok büyük ses getirecek gibi. Şimdiden kullanmaya başlayıp memnun kalan bir çok insan var. Siz ne bekliyorsunuz hemen bir kaç tıklama yaparak kolayca youtube go’ya ulaşabiliriz. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde, kesintisiz video izleyip, şarkı dinleyebilirsiniz. Haberyoutube.com ekibi olarak. Youtube ile ilgili daha bir çok güncellemeye youtube kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Youtube'a RTÜK Denetimi Gelebilir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Bu Yazımızıda İnceleyin :   Geleneksel "Youtube" Boks Müsabakalarına Hoşgeldiniz!