YouTube’a 2 Saat Boyunca Giriş Yapılamadı

tarafından
95
YouTube’a 2 Saat Boyunca Giriş Yapılamadı

YouTube’a gece 04.15’ten itibaren giriş yapılamıyor. YouTube’a giriş yapmak isteyen kullanıcılar hata mesajıyla karşılaştı. Yaklaşık 2 saat süren erişim sıkıntısı nedeniyle kullanıcılar sosyal medyada isyan etti. ABD’nin Philadelphia eyaletinde ise YouTube’a giremeyen kullanıcılar 911’i arayarak yardım istedi.

Kayıtlı izleyici sayısı 1.8 milyarı bulan popüler video paylaşım sitesi YouTube’a gece 04.00’dan itibaren giriş yapılamadı. YouTube’a giriş yapmak isteyen kullanıcılar hata mesajıyla karşılaştı.

Konuyla ilgili YouTube’un Twitter hesabından ise sorunun çözümü üzerinde çalışma yapıldığı bildirildi. Youtube tarafından Twitter’da yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
Tv ve YouTube Music platformlarında yaşadığınız erişim güçlüğüyle ilgili geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz. Sorunu çözmek için çalışıyoruz. Düzelttiğimizde sizleri haberdar edeceğiz.

Video paylaşım sitesi YouTube’daki sorun saat 05.45 sıralarında düzeldi.

 

 

 

 

 

 

YouTube kullanıcıları 911’i aradı

Öte yandan YouTube’a erişemeyen bazı kullanıcılar ise 911’i arayarak yardım istedi. Philadelphia polisinin Twitter hesabından “Evet, YouTube’da sorun var. Hayır, lütfen 911’i aramayın, biz bunu çözemeyiz” şeklinde Tweet atıldı.

İşte o Tweet;

YouTube’a 2 Saat Boyunca Giriş Yapılamadı
Yazımıza oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İranlılar’dan büyük ilgi başlıklı makalemizde cem belevi, ilyas yalçıntaş ve ilyas yalçıntaş'ı iranlı hayranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda İnceleyin :   Nintendo Switch Kullanıcılarına YouTube Müjdesi!