YouTube’a Bağış Yap Tuşu Geliyor!

tarafından
138
YouTube’a Bağış Yap Tuşu Geliyor!

YouTube, kar amacı gütmeyen hayır odaklı projeler için platform üzerinden bağış toplamayı kolaylaştıracak yeni sistemini tanıttı. Bu sistem ile birlikte artık YouTuber’lar platformun özelliğini kullanarak hayır işleri için bağış toplayabilecek.

YouTube tarafından geliştirilen yeni özellik henüz çok az kullanıcı için geçerli olsa da ilerleyen süreçte her kullanıcı tarafından kullanılabilen bir sistem olacak. Community Fundraisers (beta), Fundraisers (beta), Super Chat for Good ve Campaign Matching (beta) isimli araçlar birkaç kullanıcı tarafından denenmek üzere kullanılan yeni bağış toplama etkinlikleri olarak tanıtıldı. Bu araçlar sayesinde YouTuber’lar paylaştıkları videoların hemen altına bir bağış tuşu yerleştirebilecek. Bu tuşa bağış yapmak isteyen izleyiciler tıklayarak bağış yapma sayfasına yönlendirilecekler.

YouTube tarafından geliştirilen yeni sistem ile birlikte bağış yapmak artık daha güvenli ve kolay olacak. Twitch‘e rakip olarak özelliklerini geliştiriyor desek yeridir.

YouTube’a Bağış Yap Tuşu Geliyor!
Yazımıza oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Furkan Altın'dan Annesine Manidar Bir Hediye başlıklı makalemizde furkan altın annesine araba aldı, furkan altın araba ve siyah giyen genç annesine araba aldı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda İnceleyin :   Irkçı Gruba Bir Darbe de Youtube'dan